Mezeci Çırağı

Дивитися Mezeci Çırağı онлайн

★ 2.5 2017 Драма

Mezeci Çırağı (2017) — Драма. Дивіться Mezeci Çırağı онлайн на Code IPTV у 4K Ultra HD, без завантажень і без затримок.

Про що Mezeci Çırağı?

Özkan, who is still too young to distinguish between work and play, works for free alongside his father, Mezeci İsmail Hakkı, who is struggling to make ends meet with his three-wheeled mobile cart. Pirinç Han, once a place where grain was sold, no longer lives up to its name. As a apprentice to the grocer, Özkan quietly observed and remembered the daily lives of the merchants at Pirinç Han in the 1970s... What else will Özkan witness? What kind of ending will he write?

Жанри
Драма
Прем'єра
2017-04-14
Режисер
Battal Karslıoğlu
Рейтинг
★ 2.5 / 10

Головні ролі

  • Murat Ercanlı
  • Yusuf Atala Mezeci İsmail Hakkı
  • Murat Ercanlı Deşkel Mustafa
  • İsmail Arda İrman Kula Recep
  • Ali Turna İrman Mezeci Çırağı Özkan
  • Ahmet Ünal Halil

Як дивитися Mezeci Çırağı на Code IPTV

Переглянути Mezeci Çırağı на Code IPTV можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Дивіться Mezeci Çırağı у 4K на Code IPTV — дізнайтеся про преміум IPTV сервіс або порівняйте тарифи IPTV.

Почніть дивитися Mezeci Çırağı сьогодні

Не чекайте на дату виходу — Code IPTV вже має Mezeci Çırağı, а також пряме ТВ, фільми та серіали, готові до перегляду у 4K Ultra HD.