Little Bear

Дивитися Little Bear онлайн

★ 7.0 1995 5 Сезони МультфільмДрамаДитячий

Little Bear (1995) — Мультфільм, Драма, Дитячий. Дивіться Little Bear онлайн на Code IPTV у 4K Ultra HD, без завантажень і без затримок.

Дивитися трейлер

Про що Little Bear?

Follows a young bear as he goes on exciting adventures in the forest, gets into trouble and learns new things with his friends, including Emily, Duck, Hen, Cat, and Owl. His parents are Mother Bear, who is always there when he needs her, and Father Bear, a fisherman who is often at sea. Based on books by Else Holmelund Minarik.

Останній епізод

С5 · Епізод 38 — Houseboat For Duck · 2001-07-01

With so many frogs keeping Duck awake late at night, Little Bear makes her a houseboat. Duck doesn't like the houseboat, but all the frogs do.

Жанри
Мультфільм, Драма, Дитячий
Перший показ
1995-11-06
Рейтинг
★ 7.0 / 10

Головні ролі

  • Kristin Fairlie Little Bear (voice)
  • Jennifer Martini Emily (voice)
  • Amos Crawley Owl (voice)
  • Tracy Ryan Duck (voice)
  • Andrew Sabiston Cat (voice)
  • Elizabeth Hanna Hen (voice)

Як дивитися Little Bear на Code IPTV

Переглянути Little Bear на Code IPTV можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Дивіться Little Bear у 4K на Code IPTV — дізнайтеся про преміум IPTV сервіс або порівняйте тарифи IPTV.

Почніть дивитися Little Bear сьогодні

Не чекайте на дату виходу — Code IPTV вже має Little Bear, а також пряме ТВ, фільми та серіали, готові до перегляду у 4K Ultra HD.