SP Chauhan

Гледајте SP Chauhan онлајн

★ 8.6 2018 136 мин Драма

SP Chauhan (2018) — Драма. Гледајте SP Chauhan онлајн на Code IPTV у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

О чему је SP Chauhan?

SP Chauhan is a biopic that traces the remarkable journey from poverty to the prosperity of a heroic social worker of Haryana, Thakur Satpal Chauhan, who braved adverse social conditions to promote women's empowerment and an alcohol-free society.

Жанрови
Драма
Премијера
2018-02-07
Режија
Manoj Jha
Оцена
★ 8.6 / 10

Главне улоге

  • Jimmy Shergill SP Chauhan
  • Yuvika Chaudhary Seema
  • Yashpal Sharma Jai Singh

Како гледати SP Chauhan на Code IPTV

Гледање SP Chauhan на Code IPTV траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте SP Chauhan у 4K на Code IPTV — погледајте премијум IPTV услуга или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате SP Chauhan данас

Не чекајте датум премијере — Code IPTV већ има SP Chauhan, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.