Coffee & Vanilla

Гледајте Coffee & Vanilla онлајн

★ 6.6 2019 1 Сезоне Драма

Coffee & Vanilla (2019) — Драма. Гледајте Coffee & Vanilla онлајн на Code IPTV у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

О чему је Coffee & Vanilla?

A love story between Risa Shiroki and Hiroto Fukami. Twenty year old Risa Shiroki comes to Tokyo from her hometown in the countryside to attend university. Pretty and popular with male students, she has never had a boyfriend and dreams of having a sweet love. One day, thirty year old Hiroto Fukami appears in front of her. He is business man who appears to be gentle and looks perfect. As romance blossoms between them, Risa discovers Hiroto's dark past.

Најновија епизода

С1 · Епизода 10 — Coffee & Vanilla · 2019-09-05

Жанрови
Драма
Прво емитовање
2019-07-04
Оцена
★ 6.6 / 10

Главне улоге

  • Dori Sakurada Hiroto Fukami
  • Haruka Fukuhara Risa Shiroki
  • Shogo Hama Yuki Ichiyanagi
  • Yuuki Ogoe Tsubasa Yoshiki
  • Mario Kuroba Takaaki Akutsu
  • Noa Kita Natsuki Ashiya

Како гледати Coffee & Vanilla на Code IPTV

Гледање Coffee & Vanilla на Code IPTV траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Coffee & Vanilla у 4K на Code IPTV — погледајте премијум IPTV услуга или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Coffee & Vanilla данас

Не чекајте датум премијере — Code IPTV већ има Coffee & Vanilla, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.