The Jester

Sledovať The Jester online

★ 6.2 2023 90 min HorrorThriller

The Jester (2023) — Horror, Thriller. Sledujte The Jester online na Code IPTV v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

Pozrieť trailer

O čom je The Jester?

A malevolent being known as The Jester terrorizes the inhabitants of a small town on Halloween night, including two estranged sisters who must come together to find a way to defeat this evil entity.

Žánre
Horror, Thriller
Premiéra
2023-09-20
Réžia
Colin Krawchuk
Hodnotenie
★ 6.2 / 10

Hlavné obsadenie

  • Matt Servitto John
  • Lelia Symington Emma
  • Delaney White Jocelyn
  • Ken Arnold Pastor Lewis
  • Mary Jane Pentony Young Jocelyn
  • Michael Sheffield The Jester

Ako sledovať The Jester na Code IPTV

Sledovanie The Jester na Code IPTV trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte The Jester vo 4K na Code IPTV — pozrite si prémiová IPTV služba alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať The Jester ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — Code IPTV už má The Jester a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.