Jack Frost

Sledovať Jack Frost online

★ 5.1 1997 86 min FantasyHorrorKomédia

Jack Frost (1997) — Fantasy, Horror, Komédia. Sledujte Jack Frost online na Code IPTV v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

Pozrieť trailer

O čom je Jack Frost?

On his way to be executed, the vehicle containing notorious serial killer Jack Frost collides with a hazardous chemical truck, turning him into a snow covered mutant and unleashing him on the unsuspecting town of Snomonton.

Žánre
Fantasy, Horror, Komédia
Premiéra
1997-11-18
Réžia
Michael Cooney
Hodnotenie
★ 5.1 / 10

Hlavné obsadenie

  • Christopher Allport Sam Tiler
  • Shannon Elizabeth Jill Metzner
  • Stephen Mendel Agent Manners
  • F. William Parker Paul Davrow
  • Brian Leckner Deputy Pullman
  • Scott MacDonald Jack Frost

Ako sledovať Jack Frost na Code IPTV

Sledovanie Jack Frost na Code IPTV trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Jack Frost vo 4K na Code IPTV — pozrite si prémiová IPTV služba alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Jack Frost ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — Code IPTV už má Jack Frost a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.