The Stalker

Oglądaj The Stalker online

2021 20 min HorrorThriller

The Stalker (2021) — Horror, Thriller. Oglądaj The Stalker online na Code IPTV w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

Zobacz zwiastun

O czym jest The Stalker?

Michael,a man who has depression,is stalked by a strange man.

Gatunki
Horror, Thriller
Premiera
2021-12-05
Reżyseria
David Gabriel Chiriac

Główna obsada

  • Robert Pavel Michael
  • Victor Zorila Daniel
  • Potoceanu Mario The Stalker

Jak oglądać The Stalker na Code IPTV

Oglądanie The Stalker na Code IPTV zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj The Stalker w 4K w Code IPTV — poznaj usługa IPTV premium lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać The Stalker już dziś

Nie czekaj na datę premiery — Code IPTV ma już The Stalker, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.