Beau Geste

Oglądaj Beau Geste online

★ 5.6 1966 103 min DramatWojennyAkcja

Beau Geste (1966) — Dramat, Wojenny, Akcja. Oglądaj Beau Geste online na Code IPTV w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

O czym jest Beau Geste?

W 1906 roku dwaj amerykańscy bracia Beu i John [Doug McClure] Geste wstępują do francuskiej Legii Cudzoziemskiej. Podczas apelu dla rekrutów sierżant Dagineau czyta zgromadzonym list, w którym ktoś grożi mu śmiercią. W kręgu podejrzanych przez niego osób jest Amerykanin Beau Geste [Guy Stockwell]. Niedługo później pod dowództwem sadystycznego sierżanta-majora Dagineau [w tej roli Telly Savalas] przyjdzie im bronić fortu przed atakiem Berberów i Tuaregów. W postać porucznika De Ruse wcielił się znany z komediowych ról Leslie Nielsen.

Gatunki
Dramat, Wojenny, Akcja
Premiera
1966-09-02
Reżyseria
Douglas Heyes
Ocena
★ 5.6 / 10

Główna obsada

  • Guy Stockwell Beau Geste
  • Doug McClure John Geste
  • Leslie Nielsen Lt. De Ruse
  • Telly Savalas Sgt. Maj. Dagineau
  • David Mauro Boldini
  • Robert Wolders Fouchet

Jak oglądać Beau Geste na Code IPTV

Oglądanie Beau Geste na Code IPTV zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Beau Geste w 4K w Code IPTV — poznaj usługa IPTV premium lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Beau Geste już dziś

Nie czekaj na datę premiery — Code IPTV ma już Beau Geste, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.