Panama Sugar

Tonton Panama Sugar dalam talian

★ 6.0 1990 96 min Comedy

Panama Sugar (1990) — Comedy. Tonton Panama Sugar dalam talian di Code IPTV dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tentang apa Panama Sugar?

On an idyllic Caribbean island, Panama Sugar and his friends, engage a battle with Fox Perry, the wealthy American boss who would like to purchase the island to make a Las Vegas exotic.

Genre
Comedy
Tayangan
1990-05-04
Pengarah
Marcello Avallone
Penilaian
★ 6.0 / 10

Pelakon utama

  • Scott Plank Panama Sugar
  • Oliver Reed Generale
  • Lucrezia Lante della Rovere Liza
  • Vittorio Amandola Fox Perry
  • Pino Ammendola
  • Tomas Arana Mato

Cara menonton Panama Sugar di Code IPTV

Menonton Panama Sugar di Code IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Panama Sugar 4K di Code IPTV — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Panama Sugar hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — Code IPTV sudah ada Panama Sugar serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.