Monte Walsh

Tonton Monte Walsh dalam talian

★ 6.3 1970 99 min Western

Monte Walsh (1970) — Western. Tonton Monte Walsh dalam talian di Code IPTV dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tonton treler

Tentang apa Monte Walsh?

Monte Walsh is an aging cowboy facing the ending days of the Wild West era. As barbed wire and railways steadily eliminate the need for the cowboy, Monte and his friends are left with fewer and fewer options. New work opportunities are available to them, but the freedom of the open prarie is what they long for. Eventually, they all must say goodbye to the lives they knew, and try to make a new start.

Genre
Western
Tayangan
1970-09-26
Pengarah
William A. Fraker
Penilaian
★ 6.3 / 10

Pelakon utama

  • Lee Marvin Monte Walsh
  • Jeanne Moreau Martine Bernard
  • Jack Palance Chet Rollins
  • Mitchell Ryan Shorty Austin
  • Jim Davis Cal Brennan
  • G.D. Spradlin Hal Henderson

Cara menonton Monte Walsh di Code IPTV

Menonton Monte Walsh di Code IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Monte Walsh 4K di Code IPTV — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Monte Walsh hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — Code IPTV sudah ada Monte Walsh serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.