Kung Fury

Tonton Kung Fury dalam talian

★ 7.5 2015 32 min ActionComedyScience Fiction

Kung Fury (2015) — Action, Comedy, Science Fiction. Tonton Kung Fury dalam talian di Code IPTV dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tonton treler

Tentang apa Kung Fury?

During an unfortunate series of events, a friend of Kung Fury is assassinated by the most dangerous kung fu master criminal of all time, Adolf Hitler, a.k.a Kung Führer. Kung Fury decides to travel back in time to Nazi Germany in order to kill Hitler and end the Nazi empire once and for all.

Genre
Action, Comedy, Science Fiction
Tayangan
2015-05-22
Pengarah
David Sandberg
Penilaian
★ 7.5 / 10

Pelakon utama

  • David Sandberg Kung Fury
  • Jorma Taccone Adolf Hitler / Kung Führer
  • Leopold Nilsson Hackerman
  • Andreas Cahling Thor
  • Helene Ahlson Katana
  • Eos Karlsson Red Ninja

Cara menonton Kung Fury di Code IPTV

Menonton Kung Fury di Code IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Kung Fury 4K di Code IPTV — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Kung Fury hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — Code IPTV sudah ada Kung Fury serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.