I'm Quitting Heroing

Tonton I'm Quitting Heroing dalam talian

★ 7.3 2022 1 Musim AnimationSci-Fi & Fantasy

I'm Quitting Heroing (2022) — Animation, Sci-Fi & Fantasy. Tonton I'm Quitting Heroing dalam talian di Code IPTV dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tonton treler

Tentang apa I'm Quitting Heroing?

Leo menyelamatkan dunia daripada serangan tentera Raja Iblis, tetapi kuasa ini juga merupakan ancaman kepada orang yang membawa kepada dunia yang aman. Dia akhirnya dibuang negeri, kehilangan status, kehormatan dan rumahnya. Wira yang mengembara itu memilih untuk menyertai tentera Raja Iblis yang baru sahaja mengalami kekalahan. Leo menyembunyikan identitinya dan menggunakan kebolehannya untuk menyelesaikan masalah kewangan, membantu raja menyusun semula tentera. Tiba-tiba, kemunculan Echidna melancarkan cerita baru dan tidak dijangka untuk Leo..

Episod terkini

M1 · Episod 12 — I'm Quitting Heroing · 2022-06-21

In the end, what does it mean to be a hero?

Genre
Animation, Sci-Fi & Fantasy
Siaran pertama
2022-04-05
Penilaian
★ 7.3 / 10

Pelakon utama

  • Kensho Ono Leo Demonheart (voice)
  • Kaede Hondo Echidna (voice)
  • Shizuka Itoh Steiner (voice)
  • Hitomi Ohwada Lily (voice)
  • Yumi Uchiyama Mernes (voice)
  • Tetsu Inada Edvard (voice)

Cara menonton I'm Quitting Heroing di Code IPTV

Menonton I'm Quitting Heroing di Code IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton I'm Quitting Heroing 4K di Code IPTV — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton I'm Quitting Heroing hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — Code IPTV sudah ada I'm Quitting Heroing serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.