Gabbar Singh

Tonton Gabbar Singh dalam talian

★ 6.0 2012 153 min ActionComedy

Gabbar Singh (2012) — Action, Comedy. Tonton Gabbar Singh dalam talian di Code IPTV dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tentang apa Gabbar Singh?

A boy runs away from home, angry with his stepfather and half-brother. Years later, he becomes a police inspector and fights a notorious criminal.

Genre
Action, Comedy
Tayangan
2012-05-11
Pengarah
Harish Shankar
Penilaian
★ 6.0 / 10

Pelakon utama

  • Pawan Kalyan Gabbar Singh
  • Shruti Haasan Bhagya Lakshmi
  • Ali Basha Samba
  • Kota Srinivasa Rao Heroine Father
  • Abhimanyu Singh Siddhappa Naidu
  • Tanikella Bharani Mavayya

Cara menonton Gabbar Singh di Code IPTV

Menonton Gabbar Singh di Code IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Gabbar Singh 4K di Code IPTV — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Gabbar Singh hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — Code IPTV sudah ada Gabbar Singh serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.