Frau Ella

Tonton Frau Ella dalam talian

★ 6.5 2013 105 min Comedy

Frau Ella (2013) — Comedy. Tonton Frau Ella dalam talian di Code IPTV dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tonton treler

Tentang apa Frau Ella?

A young man goes on a road trip with an old lady he saves from a hospital.

Genre
Comedy
Tayangan
2013-10-17
Pengarah
Markus Goller
Penilaian
★ 6.5 / 10

Pelakon utama

  • Matthias Schweighöfer Sascha
  • Ruth-Maria Kubitschek Frau Ella
  • August Diehl Klaus
  • Anna Bederke Lina
  • Anatole Taubman Rudolph
  • Tómas Lemarquis Claude

Cara menonton Frau Ella di Code IPTV

Menonton Frau Ella di Code IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Frau Ella 4K di Code IPTV — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Frau Ella hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — Code IPTV sudah ada Frau Ella serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.