Frankie Freako

Tonton Frankie Freako dalam talian

★ 5.2 2024 83 min FantasyComedyHorror

Frankie Freako (2024) — Fantasy, Comedy, Horror. Tonton Frankie Freako dalam talian di Code IPTV dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tonton treler

Tentang apa Frankie Freako?

After calling a late-night party hotline that promises out-of-this-world fun, uptight yuppie Conor Sweeney must battle the pint-sized forces of evil unleashed through his phone line, led by the maniacal rock n’ roll goblin FRANKIE FREAKO.

Genre
Fantasy, Comedy, Horror
Tayangan
2024-10-04
Pengarah
Steven Kostanski
Penilaian
★ 5.2 / 10

Pelakon utama

  • Conor Sweeney Conor
  • Kristy Wordsworth Kristina
  • Adam Brooks Mr. Buechler, Boink (voice)
  • Matthew Kennedy Frankie Freako (voice)
  • Meredith Sweeney Dottie Dunko (voice)
  • Rich Evans President Munch (voice)

Cara menonton Frankie Freako di Code IPTV

Menonton Frankie Freako di Code IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Frankie Freako 4K di Code IPTV — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Frankie Freako hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — Code IPTV sudah ada Frankie Freako serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.