Pedro Páramo

Pedro Páramo megtekintése online

★ 6.9 2024 131 perc DrámaFantasyWestern

Pedro Páramo (2024) — Dráma, Fantasy, Western. Nézd a(z) Pedro Páramo online a(z) Code IPTV oldalon 4K Ultra HD minőségben, letöltés és akadozás nélkül.

Előzetes megtekintése

Miről szól a(z) Pedro Páramo?

Egy férfi az apját, Pedro Páramót keresi az erőszakban és egy viszonzatlan szerelem dühében forrongó városban. Juan Rulfo forradalmi regénye alapján.

Műfajok
Dráma, Fantasy, Western
Bemutató
2024-09-12
Rendező
Rodrigo Prieto
Értékelés
★ 6.9 / 10

Főszereplők

  • Manuel Garcia-Rulfo Pedro Páramo
  • Tenoch Huerta Mejía Juan Preciado
  • Dolores Heredia Eduviges
  • Ilse Salas Susana San Juan
  • Hector Kotsifakis Fulgor Sedano
  • Mayra Batalla Damiana Cisneros

Hogyan nézd a(z) Pedro Páramo a(z) Code IPTV oldalon

A(z) Pedro Páramo megnézése a(z) Code IPTV oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Nézd Pedro Páramo 4K-ban itt: Code IPTV — ismerd meg prémium IPTV szolgáltatás vagy hasonlítsd össze IPTV előfizetési csomagok.

Kezdd el nézni a(z) Pedro Páramo még ma

Ne várj a bemutató dátumára — a(z) Code IPTV már kínálja a(z) Pedro Páramo, valamint élő tévét, filmeket és sorozatokat 4K Ultra HD minőségben.