Gholam Zangi

Gholam Zangi megtekintése online

1976 94 perc BűnügyiDráma

Gholam Zangi (1976) — Bűnügyi, Dráma. Nézd a(z) Gholam Zangi online a(z) Code IPTV oldalon 4K Ultra HD minőségben, letöltés és akadozás nélkül.

Miről szól a(z) Gholam Zangi?

The Farman (Bahman Mofid), which is fond of dancing by the name of Aqdas (Shahnaz Tehrani). After knowing that his friend Gholam Zangi (Mohammad Reza Fazeli) is imprisoned at Ahvaz Prison, he visits him. The slave wants to be careful of the sweet (Saharnaz) rivals' sister Safdar (Farhad Hamidi), Kowsar (Ahmad Moeini) and Mamal (Mansour Sepehrnia) to marry him after release. Sweet who knows the slave as a man of Jafakari, gets acquainted with the mother of the commanding officer (Peridokht Iqbalpour), and after a while he gets married by decree. The slave is convinced by the command that he has commanded him, but the command after knowing that Shirin is the same slave candidate holds the marriage ceremony and abandons his life with the Aqdas .

Műfajok
Bűnügyi, Dráma
Bemutató
1976-03-21

Főszereplők

  • Bahman Mofid Farman
  • Reza Fazeli Gholam Zangi
  • Shahnaz Tehrani Aghdas
  • Ahmad Moeeni Kosar

Hogyan nézd a(z) Gholam Zangi a(z) Code IPTV oldalon

A(z) Gholam Zangi megnézése a(z) Code IPTV oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Nézd Gholam Zangi 4K-ban itt: Code IPTV — ismerd meg prémium IPTV szolgáltatás vagy hasonlítsd össze IPTV előfizetési csomagok.

Kezdd el nézni a(z) Gholam Zangi még ma

Ne várj a bemutató dátumára — a(z) Code IPTV már kínálja a(z) Gholam Zangi, valamint élő tévét, filmeket és sorozatokat 4K Ultra HD minőségben.