Captain Barbell

Captain Barbell megtekintése online

★ 6.5 2003 107 perc KalandFantasyVígjáték

Captain Barbell (2003) — Kaland, Fantasy, Vígjáték. Nézd a(z) Captain Barbell online a(z) Code IPTV oldalon 4K Ultra HD minőségben, letöltés és akadozás nélkül.

Miről szól a(z) Captain Barbell?

Captain Barbell has the human form of Enteng. One day Enteng received a mysterious barbell given by a hermit after he saved his life. Not knowing that the barbell can give Enteng's alter-ego Captain Barbell, a hero for the poor and mistreated people. Also in the cast is Enteng's dream girl Cielo, an elementary music teacher who's in love to Captain Barbell. With Captain Barbell's arch-enemies Lagablab, Freezy and Dagampat. The movie tells about the bravery, respect and love.

Műfajok
Kaland, Fantasy, Vígjáték
Bemutató
2003-12-25
Rendező
Mac Alejandre
Értékelés
★ 6.5 / 10

Főszereplők

  • Ramon 'Bong' Revilla Jr. Captain Barbell
  • Ogie Alcasid Enteng
  • Regine Velasquez Cielo / Darna
  • Albert Martinez Arnaldo / Lagablab
  • Epy Quizon Utoy / Dagumpatay
  • Snooky Serna Belen

Hogyan nézd a(z) Captain Barbell a(z) Code IPTV oldalon

A(z) Captain Barbell megnézése a(z) Code IPTV oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Nézd Captain Barbell 4K-ban itt: Code IPTV — ismerd meg prémium IPTV szolgáltatás vagy hasonlítsd össze IPTV előfizetési csomagok.

Kezdd el nézni a(z) Captain Barbell még ma

Ne várj a bemutató dátumára — a(z) Code IPTV már kínálja a(z) Captain Barbell, valamint élő tévét, filmeket és sorozatokat 4K Ultra HD minőségben.