El Diablo

Δείτε το El Diablo online

★ 5.6 1990 115 λεπτά ΓουέστερνΚωμωδίατηλεοπτική ταινία

El Diablo (1990) — Γουέστερν, Κωμωδία, τηλεοπτική ταινία. Δείτε το El Diablo online στο Code IPTV σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Περί τίνος είναι το El Diablo;

When mild-mannered teacher Billy Ray Smith vows to bring a student's kidnapper to justice, he needs a bit of help. Lacking any cowboy skills of his own, he signs on a speedy gunslinger and a no-nonsense cowboy to help. Now, Smith may just have a chance at capturing his man: the merciless bandit El Diablo.

Είδη
Γουέστερν, Κωμωδία, τηλεοπτική ταινία
Κυκλοφορία
1990-07-22
Σκηνοθεσία
Peter Markle
Βαθμολογία
★ 5.6 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Anthony Edwards Billy Ray Smith
  • Louis Gossett Jr. Van Leek
  • John Glover The Preacher
  • Joe Pantoliano Kid Durango
  • Robert Beltran El Diablo
  • M.C. Gainey Bebe

Πώς να δείτε το El Diablo στο Code IPTV

Το να δείτε το El Diablo στο Code IPTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε El Diablo σε 4K στο Code IPTV — δείτε premium υπηρεσία IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το El Diablo σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το Code IPTV έχει ήδη το El Diablo καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.