Der Clown

Δείτε το Der Clown online

★ 7.2 1998 6 Σεζόν ΑστυνομικήΠεριπέτεια - Δράσης

Der Clown (1998) — Αστυνομική, Περιπέτεια - Δράσης. Δείτε το Der Clown online στο Code IPTV σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Περί τίνος είναι το Der Clown;

Der Clown was a German television series that ran between 21 April 1998 and 11 October 2001. It ran for 46 episodes, and starred Sven Martinek, Diana Frank, Thomas Anzenhofer and Volkmar Kleinert. Der Clown was also a 2005 film.

Τελευταίο επεισόδιο

S6 · Επεισόδιο 6 — Under Suspicion · 2001-10-11

A truck speeds through the streets of Cologne and drives into the sold-out Kölnarena. Shortly after the crash, an anonymous caller contacts the police chief and demands the release of imprisoned war criminal Mirco Drusic.

Είδη
Αστυνομική, Περιπέτεια - Δράσης
Πρώτη προβολή
1998-04-28
Βαθμολογία
★ 7.2 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Sven Martinek Der Clown
  • Diana Frank Claudia Diehl
  • Thomas Anzenhofer Tobias 'Dobbs' Steiger

Πώς να δείτε το Der Clown στο Code IPTV

Το να δείτε το Der Clown στο Code IPTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Der Clown σε 4K στο Code IPTV — δείτε premium υπηρεσία IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Der Clown σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το Code IPTV έχει ήδη το Der Clown καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.